Jump to content

Return of the Malay Reefers

RockyBoy
 Share

Recommended Posts

• SRC Member
Sebelom lu sampai gua sua tau yg lu nak makan pat IMM....Sebab tu gua reserved kan lu nyer pat dudok.Aiseh!!

Tadi pat saner ma'am gua yg bilang gua...Dier bilang ader satu mamat tu muker dier tengah pasang lengit seh

carik pat dudok nak makan takde tempat gaknyer....Skali gua pusing nengok jer...Eh..eh...Sik dak boboi lah...

pe pasai lu tak suroh dia dok bersila jeee.... :rolleyes:

• SRC Member
Wa rasa wa nak stop wa punya sps, buat lps tank jer la. Tak tahu kenapa, a few wa punya sps dah start rtn dari rocks. wa tak payah pakai 2x250MH lagi. Cuma T5 jer. Sep sket letrik.

Amacam teritip, nak DIY T5?

wa beb...lu pon dah letih jugak cam wa....wa dah nak masok 3 minggu tak tukau air....kwang kwang kwang...

• SRC Member

walauwey....citer hindustan pon ada lam dolby true HD siak....score 95 (max 100 point)..!!!

tak sangka wa....bilerlah citer melayu nak keluar camni eh?...tu ari wa nengok citer duyung dan evolusi KL drift....macam nak muntah siak....ish...

kalau laa P.Ramlee masih idop....wa rasa citer penarik beca dia buat dolby true HD gak... <_<

Saawariya

walauwey....citer hindustan pon ada lam dolby true HD siak....score 95 (max 100 point)..!!!

tak sangka wa....bilerlah citer melayu nak keluar camni eh?...tu ari wa nengok citer duyung dan evolusi KL drift....macam nak muntah siak....ish...

kalau laa P.Ramlee masih idop....wa rasa citer penarik beca dia buat dolby true HD gak... <_<

Saawariya

Beb...Lu jgn salah sangka beb....Hindus-stunt nyer technology in pix amer sound lagik advance ar siol....

Dorang nyer mafia lam ini industri tak kurang besar beb....dorang darik dulu sua sampai ketahap hi-end

diseluruh dunier beb...

Melayu lak tak abis2 ngan dier nyer puteri gunung ledang laa, Hang tuah ngan dier nyer kris laa, Hang kebon laa, Batu belah

batu betangkop laa, bla,bla,bla.....Aru kluar kan duit sket jer dier nyer uru hare jer lebih....Toksah cekak pasai industri perfilman

lah kan, Dier nyer radio FM darik gua baru lahir sampai skarang pon sound dier maseh MONO gak....Biler nak bikin stereo pon gua

tak tau ar kan. Itu pasai lah gua naik malas nak dengak lagu melayu....Belik speaker amer amp mahai2 pastu dengar MONO eh?Phuiii!!

tu dah kira pekak badak nye cable mate.....silap dorang kasi yg wire cable warna hitam merah...tu cable karung guni buat

ikat surat kabar mate...

Klau lu nak yg merah itam nyer cable pat Robinson petang nyer apek ader gak juai satu ikat murah2 jer mate......Bleh

mintak tawar lagik mate.....anti dier cakak...Ini malang manyiak bagut oh kawan sikalang susah mau lapat ooh!!Klau lu mau...ini adak

4 gulong $2 lu angkat laa kawan cincai laaaa....Aiyaaaa!! Flen2 laaa kawan2 laaaaaaa.....Cincai laa cincai kira laaaaa...

• SRC Member
Beb....Tu somer lu tangkap yg recording in US ker yg biase nyer blueray eh?...Sal stau gua dier ader dua ker 3 region

kalau yg US nyer lagik maut beb...

wa punya semer import beb...dari amazon.com US...tapi wa beli citer dah lama sket laaa....harga dah turon...kalau baru keluar ada mahai sket...

spore jual tak larat ler nak beli...mahai giler...

Klau lu nak yg merah itam nyer cable pat Robinson petang nyer apek ader gak juai satu ikat murah2 jer mate......Bleh

mintak tawar lagik mate.....anti dier cakak...Ini malang manyiak bagut oh kawan sikalang susah mau lapat ooh!!Klau lu mau...ini adak

4 gulong $2 lu angkat laa kawan cincai laaaa....Aiyaaaa!! Flen2 laaa kawan2 laaaaaaa.....Cincai laa cincai kira laaaaa...

Upz sama lu laa blaler!!

• SRC Member
Uyopong....Pat beach rd shaw tower ader sales offer on projector screen...100" dorang juai lam 529 bengkak excluding gst beb. :eyebrow:

wa suah sound carpentar wa kalau dia boleh buatkan fixed screen...dia ckp no problem...nanti dah ada projector baru boleh citer lagik :eyebrow:

ni rumah tgh berkecah cina tgh pasang aircon...leh sakit jiwe siak